קונה רכבים במזומן

מכירה של רכב יד שניה עשויה להיות מסורבלת ומתסכלת ולארוך זמן רב מאוד, בעיקר כאשר מדובר ברכבים ישנים או רכבים חדשים שעברו תאונה קשה בעלי ערך שוק נמוך. רכב חדש מאבד מערכו בשנה הראשונה כארבעים אחוזים וערכו מוסיף לצנוח בשנים הבאות עד לערך בן כעשרים אחוזים ממחירו המקורי בטווח של בן שש לשמונה שנים. נתון זה אינו מתייחס לקיומן של תאונות, ליקויים ברכב או פגיעה חזותית, כאשר כל אלה יחד עם וותק של שנים על הכביש גורם לבעלים הממוצע לקוות שמישהו ייקח ממנו את הגרוטאה בתמורה להעברת בעלות וכוס קפה.

לרכבים בעלי שווי שוק נמוך במיוחד המחפשים אחר קונה רכבים במזומן, מומלץ מראש לוותר על פרסום באתרי האינטרנט והמקומונים ועל הצגת הרכב למתעניינים פוטנציאלים שמנסים להבין מדוע לרכב בן 20 ישנה שריטה על הכנף האחורית, ולפנות ישירות למתחם הקונה רכבים מיד שניה.

קונה רכבים במזומן בחברות ועסקים מסוג זה לרוב ימצא שערכו של הרכב טמון בסך חלקיו ולא בשלמותו. רכבים ישנים, מזהמים ועתירי ליקויים ופגמים יהיו שווים יותר בתהליך של פירוק, תוך ניצול החלקים המכניים והאחרים שבהם לטובת שוק חלקי החילוף, והעברת גוף הרכב לגריטה לצורך מחזור בעבור תעשיית הברזל.

המהירות והקלות בה מתבצעת עסקת המכירה אל מול קונה רכבים במזומן, וכמובן ערימת השטרות אתה תעזבו את הרכב הישן בידיים חדשות, מספקים מענה לרבים המבינים כי בעל  רכב בעל בלאי גבוה נתון ללחץ מצד הקונים המיועדים ובסופו של יום יתפשר על מחיר נמוך במיוחד בכדי לבצע את ההעברה. הזמן המושקע בתהליך המכירה יכול להיחסך בפניה אל קונה רכבים לפירוק, כמו גם השאלות וחקר היסטוריית הרכב ומצבו.

האפשרות לפנות אל קונה רכבים שזהו עיסוקו ומטרתו קיימת גם כאשר הרכב המדובר מרותק למקומו, הן בשל תקלה מכנית והן בשל ביטוח ו/או אגרת רישוי שפג תוקפם. הקונה יגיע למקום בו חונה הרכב, ועם השלמת העסקה במזומן, ידאג הן לגרירת הרכב מן המקום אל מגרש הרכבים והן להעברת הבעלות אל מול משרד הרישוי.

כאשר הרכב מיועד לפירוק התהליך שיידרש הוא הורדה של הרכב מהכביש וגריעתו מרשומות משרד הרישוי, הליך בירוקרטי קצר ומהיר שיבוצע על ידי הקונה.

חשוב לדעת כי הליך זה של מכירה, מלבד יתרונותיו הברורים לקונה, הוא הליך המקדם מחזור וסביבה ירוקה. רכבים ישנים ומזהמים מורדים מן הכביש, תעשיית הברזל זוכה לקילוגרמים רבים של ברזל העובר תהליך של מחזור ויוצא לייצור מחדש ותעשיית חלקי החילוף זוכה לחלקים תקינים שפורקו מן הרכב, ממנוע, מצבר, תיבת הילוכים, כבלים ועד פנסים ומראות.

פניה אל קונה רכבים במזומן היא הדרך הטובה והנוחה ביותר להיפטר מרכבים ישנים, לזכות בתמורה נאותה בגינם ולהתקדם אל מעבר הרכב החדש הבא שלכם.

קונה רכבים במזומן
דרגו את הפוסט

צרו קשר עוד היום