שירותי גרר- מידע כללי

שירותי גרר הינם חשובים למי שנמצא במצב בו רכבו תקוע, והוא אינו מסוגל לזוז בעצמו, מכל סיבה שהיא. הדבר יכול לקרות ברחוב לייד הבית, באמצע הדרך, או אפילו בצד כביש סואן.

מצב כזה אינו נעים, בלשון המעטה. אין דרך לחזור הביתה, ומה ייעשה עם הרכב? עבור כך, ישנם שירותי גרר. בתמורה לתשלום, יבוא הגורר עם רכב הגרר ויפנה את הרכב התקוע למוסך או למקום אחר, שם יתוקן בצורה מקצועית.

רכב הגרר הינו לרוב גדול מימדים, בדומה למשאית, ויש לו את היכולת לגרור כלי רכב אחרים. הזמנת הגרר לא כרוכה בתשלום כאשר לאדם יש ביטוח המכסה הוצאות גרר, או שיש לו הסדר אחר.

שירותי גרר ניתנים להזמנה לרוב בטלפון. בעצם, התפתחות שירותי הגרר התאפשרה תודות להתפתחות הטלפונים הסולולארים, דרכם אנשים יכולים להתקשר לשירותי הגרר במקרה הצורך.

שירותי גרר- שירותי גרר לאופנועים

שירותי גרר הינם לכל סוג כלי תחבורה, בין אם זה רכב, אוטובוס, משאית או אופנוע. כאשר מדובר ברכב גדול מימדים, משתמשים במנוף. בארצות הברית פיתחה חברה לתעבורה כמה דרכים מעניינות לגרירת אופנועים.

אחת מהן היא גרירה על ידי מתקן עגלה ייחודי למשיכת אופנוע או קטנוע. דרך אחרת היא להיעזר בכננת משיכה. כמו כן, ישנו הליפט- זוהי במה העולה ויורדת. המשטח אחיד, הוא מונע החלקה, וקל לעבוד איתו בצורה נכונה ומקצועית.

שירותי גרר- מידע כללי
5 (100%) 1 vote